Hakkımızda

Barış Yedek Parça 1982 yılında, İstanbul'da ünlü bir kadife fabrikasında makina mühendisi olarak çalışan Tahsin Barış  tarafından kurulmuştur. Şirketimiz 1994 yılında Tahsin Barış'ın kızı Reyhan Barış'ın da firmaya katılması ile aile şirketine dönüşüp, büyümesini hızlandırmıştır.

Firmamız alanında tecrübeli ve ihtisas sahibi mühendis ve imalat kadrosuyla beraber, kadife ve halı makinaları ile uyumlu çalışan yedek parça imalatında sektörde saygınlık kazanmış, edindiği tecrübeler ve geliştirdiği imalat parkuru ile beraber, yeni model kadife ve halı makinalarının yedek parçalarını da ürün yelpazesine katmaya devam etmektedir

Barış Yedek Parça, 2005 yılında başlayan ihracatını günümüzde Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Afrika bölgelerinde otuzu aşkın ülkeye yaymış, sektörde uluslararası bir prestij ve güven kazanmıştır.

Günümüze dek tamamladığımız yurtiçi ve yurtdışındaki başarılı proje ve katıldığımız uluslararası fuarlar ile müşteri portföyümüzü genişleterek; kalite odaklı satış politikamızla beraber, müşteri memnuniyetini ana hedefimiz olarak belirlediğimiz inancıyla yolumuza emin ve sağlam adımlarla devam etmekteyiz.