Şartlar & Koşullar

SATICI SORUMLULUĞU

Bu web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz herhangi bir ürün ile ilgili olarak satıcı olan barisyedekparca.com ; ürünü tedarik ederek satın alan kişi yada kuruluşa çalışır halde ve sorunsuz olarak iletmek ile sorumludur. cihaz, ürün yada ürünlerin satın alan kişeye verebileceği herhangi bir maddi manevi problemden satıcı sorumlu tutulamaz.

KARGO KONTROL

Ürün kargo ile size geldiğinde, ezik ya da kırık olup olmadığını tespit ediniz, bir sorun hissediyorsanız lütfen teslim eden kargo firmasına sorunu tespit ettirin.

VERGİ

Kanunlarımıza göre satışını yapmakta olduğumuz ürünler %18 kdv uygulanmaktadır. Fiyatlarımızda kdv dahil ya da hariç olduğu belirtilmektedir.

GARANTİ

Almış olduğunuz ürün yada ürünler fatura tarihi başlangış sayılarak garanti şartlarına uyması durumunda 2 yıl garantilidir.

garanti şartları : ürün kullanıcı tarafından hiçbir şekilde müdehale görmemesi gerekmektedir "vidası açılmış, bir yapıştırıcı ile sabitlenmiş, su teması, pas , üzerine delik açılmış, kırılmış, çatlamış, darbe almış , ezik , yanık bir ürün kesin olarak garanti dışıdır"

arızalı ürün kabulü : ürün kullanıcı tarafından kargo masrafı karşılanarak gönderilmesi gerekmektedir. Karşı ödemeli kargolar kabul edilmemektedir.

İADE

İade Şartları : Firmamızdan almış olduğunuz tüm ürünlerde teslim alındıktan sonra AŞAĞIDAKİ ŞARLARA UYGUN OLMASI KOŞULUYLA 24 saat içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.
 

  • İade edilecek ürünlerin kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir " Kutu ya da paketin açılmamış olması şarttır".
  • İade edilecek ürünlerin tüm ambalajları, kutuları, kitapçıkları, sarf malzemeleri eksiksiz olarak geri gönderilecektir.
  • İade işleminde tüm kargo masrafları, banka ve kredi kartı komisyonları müşteriye aittir.
  • İade işlemlerinde geri ödemeler ürün elimize ulaşıp gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra onay verilecek ve takip eden 3 iş günü içerisinde müşterimizin banka hesabına havale olarak gönderilecektir.